Nádrže

Vinárske potreby - Sortiment - Technológie - Nádrže

Zottel trade:
Zottel Trade je rodinná firma zaoberajúca sa vývojom a výrobou zariadení pre vinárstvo, pálenice a ostatné sektory potravinárstva už viac ako 25 rokov. Hlavnou prioritou výroby firmy Zottel je vinársky priemysel a výroba nádrží z nerezovej ocele pre uskladnenie a spracovanie muštov, rmutov a vín.  Špeciálne modifikované nádrže firma Zottel vyrába na olej, destiláty, šťavy a medu.

Ďalším segmentom produktov firmy Zottel sú stroje a zariadenia na spracovanie rôzneho druhu ovocia. Sem patria: mlynčeky na ovocie, hydrolisy a destilačné kolóny.

Dlhoročné  skúsenosti a vyspelé technológie zaručujú kvalitu a flexibilitu aj podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Všetky materiály a súčiastky z ktorých firma Zottel vyrába svoje produkty majú príslušné certifikáty pre použitie v potravinárstve.


Ako výhradný zástupca na Slovensku Vám ponúkame tieto výrobky v celom sortimente:

Hobby nádrže z nerezovej ocele

  • Otvorené nádrže typ olej v objemoch 12-1100 L
  • Otvorené nádrže typ duša v objemoch 100-1100 L

 

Profesionálne nádrže z nerezovej ocele

  • v objemoch  od 1100 L do  6400 L
  • v rôznom technickom prevedení podľa požiadaviek zákazníka          (počet a druh ventilov, chladiace plášte, teplomer, vínoznak, atď. )

Hydrolisy v celonerezovom prevedení a objemoch 35L, 100L, 160L a 250L

Ďalší sortiment a príslušenstvo nájdete na www.vinarskepotreby.sk a keď nenájdete čo hľadáte kontaktujte nás.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/u/n/u185645/public_html/incfiles/category.php on line 334